Haftanın En Aktif Üyeleri

Merhaba!
Öncelikle mevzu nedir? neden açılır? Bu konuda bilgi vermek istiyoruz. Bu bölümde hayata dair sıkıntılarınızı, soru ve sorunlarınızı paylaşabilir, sevdiğiniz ve konuşmak istediğiniz konuları paylaşabilirsiniz. Ayrıca, Komik anılarınızı, mutsuz olduğunuz anları, sizi mutlu eden şeyleri, başkalarına sormaya paylaşmaya cesaret edemediğiniz konuları burada konuşabilirsiniz! Durmayın Dökün İçinizi!

Mevzu oluştururken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar koyduk. Bu kurallara uygun olmadan açılan mevzular görevli kişiler tarafından silinecektir. Tekrarında ise yapan kişi siteden uzaklaştırılacaktır. Lütfen kurallara uyalım.

1) Mevzu oluştururken detaylı başlık yazmaya dikkat edelim. Tek kelimelik, anlamsız "buraya bakın, şuraya bakın, gelin bi, bi baksana" gibi başlıklar açılması yasaktır. Ayrıca tamamı büyük harfli başlık açılması da yasaktır. Örnek Uygun Başlık "Karşı tarafta çekici bulduğunuz şeyler?"

2) Açılan Mevzular kesinlikle fotoğraflı olmalıdır. Fotoğrafı bulunmayan başlıklar anında silinir.

3) Mevzu açıklaması detaylı bir şekilde doldurulmalıdır. Açıklamasız ve yine tek kelimeli detaysız mevzular silinir. Ayrıca site kurallarına uygun olmayan +18 materyaller içeren başlıklar açmak da kesinlikle yasaktır!

Mevzular